Curt Sjöberg ojemålning
2015-02-25
295322
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CURT SJÖBERG (1911-87): Motiv från Landsort, signerad och daterad Curt Sjöberg -87, olja på duk, 50x61 cm