Uno Wallman oljemålning
2015-02-25
295319
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Kustmotiv med båtar, signerad och daterad Uno Vallman 1970, olja på duk, 50x60 cm