Erik Larsen olja
2015-02-25
295283
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIK LARSEN (Danmark, 1902-1965): Karneval, signerad Erik Larsen, olja på duk, 40x32 cm
Rispa