Anna-Lisa Thomson olja
2015-02-25
295274
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANNA-LISA THOMSON (1905-1952): Brunnen, signerad A LThomson, olja på duk, ca 26x34 cm
Färgbortfal