Robert Högfeldt akvarell
2015-03-06
295229
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Tre musketörer, signerad R. Högfeldt, akvarell och täckvitt, 32x40 cm