Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
TIMO SARPANEVA (1926-2006), skål, iittala, Finland, gröntonat glas, monogramsignerad TS, diameter ca 25 cm
ÖVRIGT: Inköpt på Ditzinger 1960-tal
Smärre bruksslitage
295174
2015-02-25