Bordslampa i glas
2015-02-24
295165
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, fasetterad dekor, klarglas, höjd 22 cm
Omarbetad vas, smärre nagg