Peter Dahl färglitografi
2015-02-24
295156
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934), landskap med sjö, signerad Peter Dahl, färglitografi, 29,5 x 42,5 cm