Lena Cronqvist färglitografi
2015-02-28
295107
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CRONQVIST, Lena (född 1938): Ur "Ett drömspel", signerad, 36/170, färglitografi, 71x51 cm