Corneille serigrafi
2015-02-24
295021
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, signerad och daterad 99, 34/200, serigrafi, ca 55x69 cm