Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-02-24
295019
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vy över Napolibukten, signerad, olja på duk, ca 31x45 cm
Retuscher, ytsmuts