Erland Cullberg olja
2015-02-24
295017
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Trädet, monogramsignerad EC, olja på duk, ca 46x38 cm