Angelica Wiik
2015-02-24
295010
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Resan", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 22/290, 60x42 cm