Angelica Wiik
2015-02-24
295009
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANGELICA WIIK, Angelica (född 1960):"Franska nätter", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, ea, ca 59x28 cm, oramad