Sari med guldbroderi
2015-02-24
294973
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTALISKT BRODERI / SARI, 1900-tal, siden med guldbroderi, ca 112x475 cm
Bruksslitage