David da Selvo oljemålning
2015-02-24
294963
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DAVID DA SELVO (1900-tal): Komposition, otydligt signerad på baksidan, olja på pannå, 102x77 cm
PROVENIENS: Inköpt av Fabian Carlsson Gallery, Göteborg