Oljemålning 1700-tal
2015-02-23
294915
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-TAL): Helgon med barn och putto, olja på duk, 80x60 cm
Dubblerad, renoverad