Peter Dahl färglitografi
2015-02-23
294815
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 53x38 cm