Timo Solin skulptur
2015-03-08
294780
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TIMO SOLIN (född 1947): Flicka med rött hår och röda läppar, delvis bemålad metall, signerad och daterad Timo Solin -14, höjd med plexiglasplatta ca 43 cm