Stanislaw Zoladz akvarell
2015-02-23
294759
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Landskapsbild, signerad Zoladz -88, akvarell, ca 17x33 cm