Taklampa 1960/70-tal
2015-02-23
294753
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1960/70-tal, fäste i svärtat trä samt mässing, 3 kupor i gröntonad räfflad glasmassa, längd ca 59 cm kupornas höjd ca 11 cm
Bruksslitage, smärre nagg