Oscar Berman etsning
2015-02-23
294729
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OSCAR BERGMAN (1879-1963): Björkar, signerad Oscar Bergman, etsning, ca 14x10 cm