Astrid Sylwan färgetsning
2015-02-23
294722
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ASTRID SYLWAN (född 1970): "Conclusions V", signerad A Sylwan, 44/45, färgetsing, bladstorlek 71x60 cm