Joan Miro färglitografi
2015-02-23
294694
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Cartons, färglitografi, 1965, signerad och numrerad Miro 99/100, 70x52 cm
LITTERATUR: Mourlot 426
gulnad