Frithiof Berglund oljemålning
2015-02-22
294610
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRITHIOF BERGLUND (1905-73): Stilleben, signerad Frithiof Berglund, olja på duk, ca 38x46 cm
Obetydliga färgstänk