Frithiof Berglund oljemålning
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FRITHIOF BERGLUND (1905-73): Stilleben, signerad Frithiof Berglund, olja på duk, ca 38x46 cm
Kuntoraportti
Obetydliga färgstänk
294610
Päivämäärä:
2015-02-22