Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
BANKETT, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, mässingsskodda fotavslut, höjd 51 cm, 60x36 cm
Smärre fanérskador
294598
2015-02-22