Schackpjäser Japan
2015-02-21
294588
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCHACKPJÄSER, 20 st, 1900-tal, Japan, skulpterat trä, höjd ca 3-6 cm
Bruksslitage