Tumlare silver
2015-02-22
294547
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TUMLARE, silver, Johan Pettersen, Söderhamn 1767, invändigt förgylld, kanten med bård, höjd 3, diameter 6 cm
Bucklor