Bojan Kina
2015-02-22
294529
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1900-tal, bär märkning, dekor i emaljfärger, höjd ca 21 cm
Lockets glasyr med krackeleringar, invändiga mynningsnagg