Skålar Kina
2015-02-22
294519
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLAR, 1 par, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått och emaljfärger av figurscener, vardera diameter ca 21,5 cm
Smärre fotnagg