Figurin Kina
2015-02-21
294445
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURIN, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, stående Guanyin, höjd ca 38 cm
Lagning