Penselvas Kina
2015-02-21
294433
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PENSELVAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av figurscen i emaljfärger, höjd ca 27,5 cm
Dekorslitage