Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORG SUTTNER (1922-2014): "Röd natt", signerad Suttner, olja på duk, ca 18x26 cm, oramad
Krackelering
294272
2015-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här