Bordspendyl märkt Chuvet Paris 1800-tal
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BORDSPENDYL, märkt Churvet, Paris, Louis-XVI-stil, 1800-tal, förgylld brons och marmor, dekor med putti och jordglob, höjd 32, 33x12,5 cm
Kuntoraportti
Slitage,smärre skador och lagningar, dekordelar och nyckel saknas
294271
Päivämäärä:
2015-02-21