Smörterrin Kina
2015-02-21
294243
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SMÖRTERRIN med lock och fat, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, fatets längd 19,5 cm
Smärre nagg i terrin