Blomsterbord
2015-02-21
294226
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BLOMSTERBORD, 1900-tal, insats i plåt, på hjultrissor, höjd ca 61, 101x27 cm
Slitage/skavmärken