Mårten Andersson färglitografi
2015-02-21
294213
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Brudpar, signerad Mårten A, HC, färglitografi, ca 68 x 53 cm