Laila Prytz oljemålning
2015-02-21
294209
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAILA PRYTZ (född 1907): Stilleben, signerad Laila Prytz, olja på duk, ca 38x46 cm