Oidentifierad konstnär marint motiv
2015-02-21
294202
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marint motiv, otydligt signerad, olja på duk, ca 61 x 92 cm