Laris Strunke oljemålning
2015-02-22
294068
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LARIS STRUNKE (född 1931): "Klyfta och Vatten", signerad L. Strunke, olja på duk, 88,5x105 cm