Klubbat för:
2 400 SEK
800 SEK
SNUSDOSA, silver, Christoffer Nordin, Hudiksvall 1851, invändligt förgylld, längd ca 7,5 cm, vikt ca 74 g
Med gravyr, smärre repor
294066
2015-02-20