Sängbord i alm
2015-02-20
294039
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, alm, skivor i glas, varav en i råglas, höjd 52, 44x34 cm
Bruksslitage