Stol rokoko
2015-02-20
293933
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOL, rokoko, 1700-tal, bemålad, dekor av rocailler, sitthöjd ca 49 cm
Skador, kompletterad