Prins Eugen etsning
2015-02-19
293844
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PRINS EUGEN (1865-1947): Stockholms slott, signerad Eugen, etsning, 16x23,5 cm