Yrjö Edelmann färglitografi
2015-02-19
293835
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941): Inslaget paket, signerad Y Edelmann, färglitografi, bildyta 44x59 cm, med dedikation "Till Eva"