Yrjö Edelmann färglitografi
2015-02-19
293832
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941): Inslaget paket, signerad Y Edelmann, färglitografi, bildyta 44x63 cm