Sven X:et Erixson
2015-02-19
293817
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Kustbild, signerad Sven Erixon, olja på pannå, ca 26x34 cm