Klubbat för:
7 400 SEK
3 500 SEK
SOCKERSKRIN, silver, oidentifierad mästare, Moskva 1825, invändigt förgylld, lockknopp av trä, liv med godronner samt dekor av vinrankor, höjd ca 13,5 cm, vikt ca 365 g
Liv med bucklor
293808
2015-02-19