Golvlampa 1950-tal
2015-02-19
293755
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, svartlackerad stomme, mässing, total höjd ca 177 cm
Bruksslitage