Brosch/hänge emalj
2015-02-22
293752
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BROSCH/HÄNGE, turkos emalj samt dekor med orientpärla och svart emalj, höjd 3 cm, BROSCHER, 3 st., delvis med granater
Emaljskador, bucklor, enstaka stenar saknas, tennlödningar